Specjaliści ds. druku ulotek

Zamawianie ulotek nigdy nie było tak proste

Zalet współpracy z naszą drukarnią online jest naprawdę wiele. Przede wszystkim zamawianie materiałów drukowanych przez internet jest szybkie, łatwe i wygodne. Wybór odpowiedniego formatu i nakładu, wgranie pliku na serwer, weryfikacja plików – wszystko to zajmuje tylko chwilkę i może być wykonane przez każdego, bez konieczności posiadania zaawansowanej wiedzy drukarskiej. Nasz zespół konsultantów z chęcią doradzi i pomoże na każdym etapie realizacji zamówienia. Każdy klient jest dla nas cenny.

Duży wybór ulotek

Klient naszej drukarni ma do dyspozycji wiele opcji, poczynając od wyboru nakładu ulotek. Realizujemy zarówno zamówienia niskonakładowe, jak i większe zlecenia, na setki tysięcy wydruków. Dysponujemy papierem o różnej gramaturze i jesteśmy w stanie doradzić w sprawie doboru stosownej grubości papieru, w zależności od potrzeb odbiorcy. Drukujemy ulotki w każdym formacie. Na życzenie klienta stosujemy różnego rodzaju uszlachetnienia – lakier dyspersyjny, a także laminowanie folią matową lub błyszczącą. Dbamy o to, aby nasze ulotki spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Jakość na pierwszym miejscu

Nasze usługi realizowane są w oparciu o nowoczesny park maszyn, obsługiwany przez wykwalifikowanych drukarzy z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość wydruków i realizację zleceń szybko, w określonych ramach czasowych. Jednocześnie staramy się zapewnić naszym klientom konkurencyjne ceny, które podlegają negocjacjom wraz ze wzrostem nakładu.